Nahoru

Biskupice - Rodinný dům s terasou, okrasnou zahradou a krytým parkovacím stáním

Biskupice

Cena: 
6.500.000 Kč
Užitná plocha: 
95,40 m2
Typ nemovitosti: 
Rodinný dům
Dispozice: 
3+kk

Představuji Vám nový rodinný dům s terasou, okrasnou zahradou a krytým parkovacím stáním o dispozici 3+kk. Majitel vyznává praktičnost, kvalitu a minimalismus a v takovém duchu je také postavena a užívána tato novostavba rodinného domu v nové ulici na okraji obce Biskupice.

Při návrhu dispozice domu byl kladen důraz na dostatečně veliký, prosvětlený a vzdušný společenský prostor, který je zde prakticky řešen a opticky rozčleněn na část obýváku s krbovou vložkou, kuchyně a jídelny, na kterou navazuje venkovní posezení na terase u okrasné zahrady. Pokoj a ložnice navazují zleva a zprava na společný prostor. Ložnice je rozčleněna částečnou příčkou na část spací a pracovní, dle potřeb majitele. Prakticky je řešeno i sociální zázemí naproti ložnici, kdy toaleta je samostatná a koupelna má sprchu i vanu. Vedle vstupní chodby do domu je vyčleněna ještě technická místnost pro bojler, pračku a úložný prostor.

Na okrasnou zahradu navazuje výhled do volné přírody, což umocňuje pocit soukromí a klidu. Zahrada je vytvořena tak, aby měla co nejméně požadavků na údržbu. K zalévání lze využít dešťovou vodu, která je zachycována v podzemní retenční nádrži.

Na vlastním pozemku zaparkujete i tři auta, jedno parkovací stání je kryté.

Biskupice jsou malá klidná obec v blízkosti Jaroměřic a Jevíčka (4km), okr. Svitavy, spádovost do Moravské Třebové (16km) na opačnou stranu do Boskovic (21km). Obec disponuje základním sociálním zázemím – školka, obchod, restaurace, pošta, dětské hřiště.

 

Technický popis:

Výstavba domu 02-06/2016, kolaudace 07/2016, základová deska + anhydrit, stěny Siporex + zateplení polystyrenem tl. 10mm, stropy nepochůzí zateplené 20 cm vatou s podhledem ze sádrokartonu, střecha sedlová s betonovou taškou TONDACH + oplechování, žlaby a svody s povrchovou úpravou, 1 krbový komín, bleskosvod, vnější drenážní odizolování stěn, povrchová úprava podlah – plovoucí podlaha + keramická dlažba (na terase a venkovních chodnících betonová dlažba), okna plastová s izolačním trojsklem, vnitřní žaluzie, na jižní straně okenní sítě, dveře obložkové SAPELI. Vytápění elektrickými přímotopy + lokální zdroj tepla krbová vložka na dřevo s průduchy do obýváku a sousedního pokoje, dispoziční řešení umožňuje průchod teplu do všech místností v domě. Teplá užitková voda akumulována v elektrickém bojleru.

Inženýrské sítě: Voda z obecního vodovodu, rozvody v plastu, vyveden i kohout pod přístřešek pro auto + záchyt dešťové vody do retenční nádrže 7m3 s přepadem do vsaku, opatřeno ponorným čerpadlem s napojením do zahradní hadice. Kanalizace - splašková voda odtéká do obecní kanalizace. Elektřina – rozvody v mědi, přivedena i do zahradního domku na nářadí a do přístřešku pro parkování. Plyn – přiveden na hranici pozemku, do domu ne.

 

Dispozice: 3+kk s terasou, okrasnou zahradou a zastřešeným parkovacím stáním

Užitná plocha 95,4m2

Obývací pokoj – 16,1m2 (3,8m x 4,5m2 - ,5m x 1m), plovoucí podlaha

Pokoj – 12,8m2 (3,2m x 4m), plovoucí podlaha

Ložnice – 7,5m2 (2,5m x 3m), plovoucí podlaha

Pracovna – 5,1m2 (1,7m x 3m), plovoucí podlaha

Kuchyně – 11,2m2 (4m x 2,8m), sklokeramická deska, trouba elektrická, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba – vše zn. Whirlpool, plovoucí podlaha

Jídelna – 17,5m2 (cca 4,3m x 4,3m), plovoucí podlaha, východ na dlážděnou terasu a zahradu

Chodba – 5,5m2 (1,3m x 4,2m), plovoucí podlaha

Zádveří – 7,6m2 (1,9m x 4m), dlažba, vchod do domu

WC – 1m2 (0,9m x 1,1m), dlažba, závěsné wc, geberit

Koupelna – 8m2 (0,3m x 1,2m + 3,8m x 2m), dlažba, vana, sprchový kout, umyvadlo, žebřík, okno

Technická místnost – 3,1m2 (1,2m x 2,6m), dlažba, bojler

 

Energetická náročnost B. Dům se prodává i s vybavením (může zůstat, nemá vliv na prodejní cenu nemovitosti)

 

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte mě a domluvíme se na prohlídce a dalším postupu. Hezký den, Václav Dřevojan.

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577