Nahoru

Boskovice - krásný byt 3+kk s terasou a samostatnou komorou

Boskovice

Cena: 
14.000 Kč
Užitná plocha: 
87,00 m2
Typ nemovitosti: 
Byt
Dispozice: 
3+kk

Potřebujete si pronajmout byt 3+kk o ploše 87 m2 s terasou 10,6 m2 a komorou 3,5 m2 na dobré adrese v Boskovicích?. Byt je moderní a praktický s množstvím úložných prostor. Za vstupní chodbičkou se otevírá krásný obytný prostor s obyvákovou částí, jídelnou a kuchyňským koutem. Na obývák navazuje prostorná terasa s krásným výhledem na západní panorama. Kuchyňský kout je řešen prakticky, příjemné je okno, které umožňuje průhled ven a kontakt s terasou. Od kuchyně vstoupíte do části bytu, která je věnována po pravé/východní straně dětskému pokoji a ložnici, po levé straně je koupelna a samostatné WC. Úložný prostor v bytě je řešen vestavěnými skříněmi a policemi – ve vstupní chodbě je samostatná šatna s policemi a vestavěný nábytek, v chodbě u pokojů je velká vestavěná skříň a u koupelny je další vestavěná prádelníková skříň, to vše je doplněno samostatnou komorou na patře.

Byt se nachází ve 3 nadzemním podlaží = 2. parto, v domě je výtah s bezbariérovým přístupem. Vytápění bytu i ohřev vody je centrální. Smlouvy s dodavatelem elektřiny má majitel, nájemce hradí měsíční zálohy.

Lokalita Na Výsluní v Boskovicích je klidná a bezpečná. Děti mohou využívat hřiště, na které je výhled přímo z bytu. Do centra města – obchody, úřady, školy, kultura, restaurace - je to 12 minut pěšky. Parkování u domu je možné na veřejných parkovacích stáních.

 

Dispozice:

Byt 3+kk, užitná plocha 87 m2 + terasa 10,6 m2 + skladovací komora 3,5 m2

 

Důležité:

Vybavení bytu – vestavěné prvky; kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, elektrická trouba, digestoř.

Nájemník pojistí domácnost, majitel pojišťuje nemovitost.

Žádná domácí zvířata.

Žádní cizinci.

Nastěhovat se lze od 01.12.2022

 

Platby:

Měsíční: 14 000Kč /měs. nájemné + 4 000Kč/měs. platba za služby spojené s užíváním bytu a zálohy na energie

Jednorázové složení vratné kauce: 21.000Kč (při předání bytu do užívání)

 

PENB - třída C.

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577