Nahoru

Boskovice - pronájem bytu 1+1 v blízkosti centra i lesa

Boskovice

Cena: 
7.000 Kč
Užitná plocha: 
45,70 m2
Typ nemovitosti: 
Byt
Dispozice: 
1+1

Hledáte volný kvartýr, kam byste mohli hlavu složit? Stačí klidně jedna plus jednička, hlavně když tam bude klid a soukromí? Pak tady jednu prostornou jedna jedničku pro vás máme.

Byt 1+1 o užitné ploše 45,7 m2 je v přízemí domu se dvěma byty. Má samostatný vstup, na druhém bytě je svým fungováním zcela nezávislý. Ze zádveří vejdete do kuchyně, která je průchozí do koupelny s WC a velkého pokoje. Majitel v tuto chvíli byt ještě „dolaďuje“ počítá s renovací kuchyňské linky, dokončením obložení stupínku u vany v koupelně a nějakými dalšími drobnostmi dle konkrétní domluvy.

O teplo a ohřev vody v bytě se stará plynový kotel anebo krbová kamna s výměníkem. Pokud máte rádi atmosféru mihotajících se plamínků a praskajícího dřeva, zde máte možnost si to užít.

Dům je zateplený a v oknech jsou trojskla. Na elektřinu, vodu i plyn jsou zde samostatné měřáky, platíte tolik, kolik skutečně spotřebujete (zálohy celkem cca 2 000Kč).

V bytě může zůstat vybavení. To záleží na Vaší potřebě a konkrétní domluvě. K nastěhování je ihned.

Vaše auto zde zaparkujete přímo u domu.

Okolí bytu je velmi příjemné. Je to odtud kousíček do centra Boskovic (2 minuty pěšky) i do lesa, ten je přímo za domem. Vše potřebné je zde takřka „u nosu“ v pěším dosahu.

 

DISPOZICE 1+1, 45,7 m2:

 

Zádveří - 2,8m2 (2,8m x 1m), linoleum

Kuchyně – 9,7m2 (2,7m x 3,6m), linoleum, kuchyňská linka (plynový sporák, digestoř), lednička

Pokoj – 25,2m2 (6,3m x 4m), plovoucí podlaha, krbová kamna s výměníkem

Koupelna – 8m2 (2,2m x 3,6m), WC kombi, vana, umyvadlo, pračka, žebřík, radiátor, okno, plynový kotel pro teplo i teplou vodu

 

Pro domluvu termínu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577