Nahoru

Boskovice - prostory pro kavárnu, vinárnu,... v Židovské čtvrti na Plačkové

Boskovice - židovská čtvrť

Info o ceně v RK
Užitná plocha: 
63,00 m2
Typ nemovitosti: 
Komerční prostor
Dispozice: 
2+1

V těsné blízkosti Masarykova náměstí, v jedné z vyhledávaných turistických lokalit boskovické Židovské čtvrti na Plačkové ulici je k dispozici ke koupi charizmatický bezbariérově přístupný přízemní prostor s klenutými stropy v přízemí dvoupodlažního bytového domu, vhodný pro vinárnu, kavárnu, cukrárnu, galerii, ateliér, obchůdek, služby nebo sezónní ubytování.

Prostor dříve sloužil pro bydlení, dnes je zkolaudován jako kavárna, splňuje potřebné hygienické předpisy. Kavárna zde také již úspěšně fungovala.

Vnitřní prostor je průchozí. Chodba s navazujícím sociálním zázemím (WC pro pány a WC pro dámy) jej dělí na dvě hlavní příjemně prostorné místnosti. V přední místnosti orientované k jihu je vybudováno ještě jedno sociální zázemí – tzv. technická a úklidová místnost s bojlerem na ohřev teplé vody, dále s výlevkou a WC pro personál, vše s odtahem vzduchu - větráním. K zadnímu „salonku“, orientovanému na severovýchod, patří ještě malá místnůstka, byla využívána jako šatna.

Ze společné domovní chodby je přístupná komora, která dříve byla zádveřím k původnímu vstupu, ten ústil v nynějším prostoru umývárny dámských a pánských toalet. Dnes je tento prostup zazděn Ytongy.

Celý prostor je vytápěn elektrickými přímotopy, elektřina je rozvedena v mědi, voda v plastu, plyn zaveden do domu. Podlahy jsou betonové. Okna kastlová dřevěná, vstupní dveře dřevěné prosklené. Dům je v památkové zóně, ale samotný není památkou, schvalování památkové péče podléhají úpravy týkající se vnějšího vzhledu budovy. Dům je podsklepen.

 

TECHNICKÉ INFORMACE

Dům byl cca v roce 2000 opraven – sedlová střecha, odvodnění okolo domu, přívod elektřiny, vody a plynu, dům je napojen na kanalizaci.

 

DISPOZICE

Celková plocha 65,31 m2

Hlavní místnost – 30,09 m2 (cca 6,4 x 4,7m), betonová podlaha, vyzděný barový pult

Chodba – 4,78 m2 (cca 2,6 x 1,8m), kamenná dlažba

Salonek – 18,71 m2 (cca 4,77x 3,9m), betonová podlahaWC hosté – 4,37 m2 (cca 2,65x 1,7m) betonová podlaha, 2x WC, umyvadlo

Technická místnost – 1,94m2 (cca 1x1,94m), betonová podlaha, WC, výlevka, umyvadlo, el. bojler

Šatna – 2,94m2, tvar „L“, betonová podlaha

Sklad – 2,48m2 (cca 1,1x 2,2m), linoleum na betonové podlaze

 

 

NÁKLADY

Správa domu a fond oprav - 1 570Kč/měs.+ voda - 500Kč/měs + elektřina - 3 000Kč/měs.

 

 

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577