Nahoru

Březová nad Svitavou - stavební pozemek

Březová nad Svitavou

Cena: 
820.000 Kč
Užitná plocha: 
1640,00 m2
Typ nemovitosti: 
Pozemek
Dispozice: 
Ostatní

Rovinatý stavební pozemek převážně obdélníkového tvaru v klidné části obce Březová nad Svitavou na ulici Hradecká v katastrálním území Česká Dlouhá má výměru 1640m2. Je určen pro výstavbu objektu k bydlení – rodinný dům. Pozemek je zatravněný a nyní z části využíván sousedem, který je s prodejem srozuměn.

Na přiloženém schématu se jedná o část B. Přiložené schéma je inspirativního a zároveň reálného charakteru, záleží na Vašich konkrétních představách a možnostech.

Inženýrské sítě – voda a splašková kanalizace – jsou vedeny v  komunikaci přímo před pozemkem, elektřina je vedena vzduchem, rovněž před pozemkem.

Pozemek se nachází v údolí řeky Svitavy, která teče za silnicí vedoucí před pozemkem, z tohoto důvodu je pro pojišťovny v zóně 2 (ze 4 stupňů) s nízkým nebezpečím výskytu povodně, nemovitost lze pojistit, jelikož území nebylo více než 10let zaplaveno.

 

K pozemku se pohodlně dostanete po klidné místní komunikaci, která vede z centra obce podél řeky Svitavy a je využívána také jako cyklostezka vedoucí do Svitav.

 

Městečko Březová nad Svitavou leží na moravsko-českém pomezí, nachází se 14 km jižně od Svitav. V Březové naleznete kompletní základní občanskou vybavenost - základní škola, mateřská škola, ZUŠ, koupaliště, knihovna, restaurace, pošta, obchody, lékárna.

 

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577