Nahoru

Brno Chrlice - slunný byt 3+1 s krásným výhledem

Když jsme se rozhodli najít si větší bydlení, ne vždy jsme se setkali s profesionálním přístupem od realitních makléřů. Když jsme pak začali spolupracovat s realitní kanceláří Reality nás baví byli jsme příjemně překvapení. Především to byla velmi profesionální práce ve které se odrážela spousta zkušeností v tomto oboru. Dále pak také ochota, vstřícnost a takřka kamarádský přístup. Po těchto kladných zkušenostech jsme se rozhodli využít nabídky aby nám pomohli najít nájemce do našeho současného bytu. Nájemce nám našli velmi rychle, vytvořily všechny podklady a my jsme to měli takřka bez starostí . Můžeme tuto realitní kancelář všem doporučit protože nám pomohla realizovat náš sen o větším a hezčím bydlení.

S velkým díky Kotkovi

 

 

Dobrý den,

se službami realitní kanceláře Reality nás baví při zprostředkování prodeje mého bytu, včetně veškerého odborného i právního servisu, jsem byla velmi spokojena.

Doporučuji díky profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu makléřů paní Ing. Lucie Hlavaté a pana Dřevojana. Oba byli velmi ochotní a vše včetně všech formalit dovedli do zdárného konce.

Děkuji za spolupráci a přeji hodně spokojených klientů. Pavla Šlapáková

Brno - Chrlice

Cena: 
2.835.000 Kč
Užitná plocha: 
74,70 m2
Typ nemovitosti: 
Byt
Dispozice: 
3+1

Klid jako na dědině, sousedé se znají, bezpečno a přitom chvilka do centra Brna. To je prima bydlení v Brně Chrlicích s výhledem až na Špilberk. Nekupujete jen byt, ale hlavně i lokalitu.

V Brně je několik čtvrtí, které jsou panelovými osmipatráky přímo zaplaveny a lidé tam žijí, jak sami říkají, v "králikárnách". To se ale nedá říct o Chrlicích, zde je bytových domů jen poskromnu, možná právě díky této fajn lokalitě jsou zde byty zřídkakdy ke koupi. V místě, kde se dobře žije lidé prostě zůstávají.

Hledáte-li byt 3+1 pro svoji rodinu, jistě oceníte klid, zeleň a potřebné zázemí. Přímo u domu je několik dětských hřišť a mateřská škola. Poblíž je obchod, základní škola, zastávka MHD a vlaková stanice (cca 10 min pěšky) - odtud jste v centru Brna pohodlně za 10 minut vlakem nebo za 20 minut busem č. 63. Autem je to kousek na dálnici, asi 3 minuty do nákupního centra Olympia a 10 minut do centra Brna. S nákupem pohodlně zaparkujete přímo u domu, je zde dostatek parkovacích míst.

Čtyřpodlažní panelový dům bez výtahu je celý zrevitalizován - zateplení, nová střecha, plastová okna s dvojskly, lodžie, stupačky, schránky, elektrický vrátný, zděné samostatné sklepy. Oprava byla hrazena z úvěru v rámci fondu oprav, ten majitelé jednotlivých bytů postupně splácí od července 2009.

Byt 3+1 o ploše 74,7 m2, se zděným jádrem, šatnou a lodžií, je ve třetím patře panelového domu pod novou střechou, takže si můžete užívat klidu a nikdo vám nebude dupat nad hlavou, když si chcete o víkendu přispat. Zároveň tato poloha bytu zajišťuje výhled do daleka na okolní zástavbu rodinných domů a často i na hrad Špilberk. Kuchyně tvaru "L" a obývák jsou orientovány na východ, dětský pokoj a ložnice na západ, takže sluníčko příjemně prosvětluje byt celý den. Navíc západ slunce můžete pozorovat z lodžie při sklence vína a relaxovat. V chodbě bytu je vestavěná skříň a šatna. Další úložný prostor k nezaplacení zajišťuje vlastní zděný prostorný sklep s bezbariérovým přístupem, zde je dost místa např. pro motorku, kola, lyže, kočárek i další sezónní věci.

Majitelka by se ráda přestěhovala do menšího bytu 1+1 nebo 2+1 v přízemí v této lokalitě. Proto uvítá nabídku výměny (není podmínkou).

 

Hledáte-li byt 3+1 ve vyhledávané čtvrti, kontaktujte mě a domluvíme termín prohlídky. S pozdravem, Václav Dřevojan.

P.S. Podrobné technické informace, dispozice a náklady jsou uvedeny za fotoprezentací.

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577