Nahoru

Čechovice - malebná chata 2+1 se zahradou

Dobrý den paní Hlavatá,

tímto Vám chceme poděkovat za naprosto profesionální a perfektní servis při koupi chaty.

S Vašimi službami a vstřícným, rychlým, bezproblémovým průběhem při koupi jsme byli naprosto spokojeni.

Jen tak dále :-)

Vaši realitní společnost budeme doporučovat i našim známým a v budoucnu, pokud budeme potřebovat, se na Vás zajisté znovu obrátíme.

Díky.

S pozdravem, Nejezchlebovi

Čechovice u Prostějova

Cena: 
470.000 Kč
Užitná plocha: 
39,00 m2
Typ nemovitosti: 
Ostatní
Dispozice: 
2+1

Jestli už máte sezení doma dost a láká Vás spíš sluníčko, čistý vzduch, vonící příroda, šomtání po zahrádce a pohoda u kafíčka na zápraží před chatou, pak pusťte starosti z hlavy a dopřejte si cestu z města. Ta vás zavede na kopec do poklidné schované chatové „vesničky“ patřící k Čechovicím pouhých 5 km od Prostějova, kde tomu místní říkají Záhoří.

Tato malebná, vymazlená, pečlivě udržovaná, celoročně obyvatelná, dřevěná chata s pultovou střechou, s WC a zahradní sprchou má dispozici 2+1. Je na rovinaté okrasné zahradě o ploše 344 m2. Zahrada i zápraží chaty je orientováno k jihu, takže si můžete užívat sluníčka po celý den, ale můžete se před ním i schovat do vlídného stínu pod vzrostlými okrasnými i ovocnými stromy v zahradě anebo se osvěžíte vodou z vlastní studny v zahradní sprše. Blahodárné sluníčko sem svítí do pozdního odpoledne, než jej odstíní les v sousedství.

V chatě je kuchyň s jídelním koutem. Voňavý obídek si uvaříte na plynovém vařiči na propanbutan a potraviny uskladníte v ledničce (elektřina je zavedena) či sklípku pod chatou.  Dále je zde ložnička a prostornější obývací pokoj s kamínky pro zahřátí v chladnějších dnech. Z obýváku, který je orientován k jihu, je přímý vstup na zápraží. Ten zajišťují lamelové skládací prosklené dveře, alá francouzské okno. Samostatná dřevěná kůlna je rozdělená na dvě důležité a praktické části – dílnu a sociální zázemí – konví splachovací záchod se svodem do septiku.

Celý pozemek okolo chaty je oplocen  - drátěné pletivo a brána. Pokud zrovna nepřijedete na kole nebo procházkou, tak auto můžete zaparkovat na kraji u cesty nebo přímo na zpevněném zatravněném plácku na vlastním pozemku. Příjezd až k chatě je po obecním pozemku.

 

Chataření je prima elixír na nervy v dnešní uspěchané době. Kontaktujte mě pro domluvu prohlídky. S pozdravem, Václav Dřevojan

 

TECHNICKÝ STAV:

Montovaná dřevěná chata s kamennou podezdívkou z roku 1970. Pozemek rovinatý, oplocený. Od roku 2007 rekonstruována - nová plechová krytina, plechové okapy, nové dřevěné venkovní obložení, bylo přistavěno WC se septikem. Chata má dřevěná okna, dřevěné podlahy s krytinou – koberec, lino. Na stěnách uvnitř omítky, dřevěné obložení nebo tapety. Připojena na elektřinu (220V/380V). Pro užitkovou vodu vlastní studna s pumpou. Vytápění kamny na dřevo v obýváku s odtahem do nového komína. TV příjem – anténa.

DISPOZICE:

- Vstup – 3,4 m2 (2,4m x 1,4m), linoleum

- Chodba – 3 m2 (1,2m x 2,5m), linoleum, poklop do sklepa

- Sklep – 7 m2 (3,5m x 2), 2 x větrací okénko

- Kuchyně – 10 m2 (3,6m x 2,8m), linoleum, kuchyňská linka, tří plotýnkový vařič na propanbutanovou lahev, el. trouba, lednička

- Ložnice – 4,8 m2 (2m x 2,4m), koberec

- Obývací pokoj – 14,6 m2 (2,4m x 6,1m), koberec, kamna, lamelové dveře na terasu, a lá francouzské okno

- Terasa/zápraží – 5,6 m2 (3,5m x 1,6m), betonová podlaha, zastřešeno

- Sklep – 6,8 m2 (2,6m x 2,6m), betonová podlaha, 2 x okénko

- Dílna a WC – 8,2 m2 (cca 4,3m x 1,9m), v části je WC, v druhé dílna

- Zahradní sprcha

 

Výměry: Užitná plocha chaty 38,8 m2, terasa 5,6m2, sklepní prostory 13,8m2, zahrada 344 m2, zastavěná plocha 48m2, plocha pozemku celkem 392 m2.

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577