Nahoru

Jihlava - slunný byt 3+1 v osobním vlastnictví

Dobrý den,

děkujeme realitní kanceláři Reality nás baví, za rychlost a ochotu při koupi bytu v Jihlavě. Kdykoliv jsme potřebovali poradit, vždy nám vyšli vstříc. Vše vysvětlili podrobně a do detailů. Přece jenom člověk nekupuje reality každý den a ptá se na každou maličkost. Setkali jsme se s několika makléři a byli jsme nakonec moc rádi, že jsme našli byt, který zprostředkovávala tato realitní kancelář. Tímto tedy ještě jednou děkujeme panu Dřevojanovi a paní Hlavaté a přejeme spoustu pracovních úspěchů.

DĚKUJEME Valentovi.

Jihlava

Cena: 
1.950.000 Kč
Užitná plocha: 
64,00 m2
Typ nemovitosti: 
Byt
Dispozice: 
3+1

Pečlivě udržovaný zděný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s balkonem a sklepem se nachází v prvním patře bytového domu s novým výtahem.

Byt má velmi výhodnou strategickou polohu. Do centra se pohodlně dostanete MHD za 10 minut, kde zastávka je v blízkosti - 2 minutky pěšky. Stejně tak vlakové nádraží. I další důležitá místa jsou v pohodlném pěším dosahu, jako jsou obchody (např. Albert), lékaři, mateřská i základní škola. Na tu je vidět dokonce z okna, takže můžete vypustit Vaše děti samotné do školy, doprovodit je pohledem z okna a zároveň víte, že to v pohodě zvládli. Příjemná je i blízkost přírody třeba pro vyjížďky na kole.

Okna bytu jsou orientována na západ a východ, takže sluníčko byt příjemně prosvětluje celý den.

Chodba bytu Vás zavede do kuchyně tvaru „el“ s odvětrávanou špajzkou, kam se vejde i menší jídelní stůl. Z kuchyně lze projít do sousedního dětského pokoje. Na chodbu navazuje dále prostorný obývací pokoj s balkonem a hezkým výhledem do prostoru. Obývák je průchozí do zmíněného dětského pokoje a ložnice. Celou příjemnou atmosféru zděného bytu dokreslují parkety na podlahách v dětském pokoji, obýváku a ložnici. O úložné prostory se postará vestavěná skříň v chodbě. Koupelna a WC jsou samostatné v částečně vyzděném jádře, jsou použitelné a na rekonstrukci zatím čekají, takže můžete mít koupenu dle vlastních představ, tak jak se vám líbí.

Parkování na veřejném parkovišti před domem. V okolí jsou i garáže a občas se některá objeví ke koupi či pronájmu.

SOUHRNNÝ TECHNICKÝ STAV:

Byt je v prvním patře cihlového domu z roku 1964 s novým výtahem. Dům má rovnou střechu a zateplené štítové zdi a nové stupačky, nový výtah, plastová vstupní dveře. Teplo a teplá voda jsou dodávány z centrální kotelny. Radiátory jsou litinové (akumulují a drží teplo), opatřeny termohlavicemi a měřiči spotřeby. Vstupní dveře k bytu dřevěné, vnitřní dýhované. Okna plastová s izolačním dvojsklem. Jádro částečně zděné, původní.  TV signál společnou anténou nebo satelitem. Elektrický vrátný.

DISPOZICE, užitná plocha bytu 64m2 + balkon 2,1m2 + sklep 2m2:

Chodba – 3,9m2 (3,5m x 1,1m), betonová podlaha pokrytá kobercem, vestavěná skříň

Obývací pokoj – 20,5m2 (3,2m x 6,4m), parkety, dveře na balkon

Balkon – 2,1m2 (2,6m x 0,8m), dlažba

Pokoj – 12,2m2 (3,2m x 3,8m), parkety

Ložnice – 14,7m2 (3m x 4,9m), parkety

Kuchyně ve tvaru L“ – 9,6m2 (1m x 1,5m + 2,3m x 3,5m), linoleum, plynoví sporák, vývody na pračku, spíž se zděnou příčkou.

Koupelna – 2,1m2 (1,4m x 1,5m), vana, umyvadlo

WC – 1m2 (1,1m x 0,9m), WC kombi

Sklep – 2m2 (2,5m x 0,8m)

Náklady: 4 200 Kč – elektrika 400 Kč, plyn 150 Kč, fond oprav + voda + vytápění 3 650 Kč

 

Zaujal Vás tento byt? Kontaktujte mě pro domluvu termínu prohlídky. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577