Nahoru

Krhov – rovinatý stavební pozemek

Krhov

Cena: 
889.000 Kč
Užitná plocha: 
635,00 m2
Typ nemovitosti: 
Pozemek
Dispozice: 
Ostatní

Dobrý den, nabízíme ke koupi stavební pozemek v horní části obce Krhov. Pozemek je rovinatý, zatravněný, obdélníkového tvaru se zaoblením při své severní hraně. Plocha pozemku je: 635m2.

Šířka pozemku je cca 12,6 m. Podle územního plánu je parcela vedena jako plocha pro bydlení. Přístup k pozemku je z obecní kominikace.

 

Inženýrské sítě: Gasnet plynovod cca 8m od hranice pozemku, Cetin cca 11m, EG.D elektřina nadzemní vedení nízkého napětí cca 30m, VAS Boskovice vodovod a jednotná kanalizace.

 

Vybavenost a aktivity v obci: vyhlášená benzinka s restaurací obsluhuje hlavní tah Brno - Svitavy, hospoda v obci je v provozu o víkendech, obchod COOP, kultura – plesy, dětské akce, dětské hřiště, kulturní dům, turnaje – pink-ponk, šipky. Do školky a školy jezdí děti do sousední Skalice nad Svitavou (3km), Jabloňan (4km) nebo Lysic (4,5km).

 

Dostupnost: dobrá spádovost je odtud do Lysic (4,5km), Boskovic (8km), Blanska (15km) i Brna (30km). Lidé často využívají vlaková spojení ze Skalice nad Svitavou směr Brno nebo Svitavy v rámci IDS.

 

Okolí: Krhov obklopuje kopcovitá krajina s poli a lesy. Krásná procházka je odtud například na Malý Chlum s dřevěnou rozhlednou.

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577