Nahoru

Letovice Zboněk – rozlehlý slunný stavební pozemek poskytující soukromí

Letovice - Zboněk

199 Kč/m2
Užitná plocha: 
13104,00 m2
Typ nemovitosti: 
Pozemek
Dispozice: 
Ostatní

Stavební pozemek o ploše 13 104m2, možno odkoupit i menší část.

 

Krásný rozlehlý mírně svažitý pozemek s jihozápadní orientací, při horní hranici lemovaný lesem, s panoramatickým výhledem přes údolí na okolní přírodu může být správnou volbou pro vaše bydlení, hospodářství nebo investorský podnikatelský záměr výstavby několika rodinných domů s tolik žádaným soukromím v obci Zboněk.

 

V případě Vaší potřeby je možno odkoupit pouze část pozemku. V tomto případě by se jednalo o západní část pozemku s příjezdovou cestou po asfaltu ze západní strany. Po pozemku lze vést dále cestu i při hranici lesa.

 

Územní plán: dle územního plánu obce je pozemek veden jako zastavitelná plocha pro bydlení. Regulativa obce povolují výstavbu rodinných domů o výškové hladině zástavby max.1 nadzemní podlaží s možností podkroví. Dále je třeba respektovat ochranné pásmo lesa. Šířka ochranného pásma lesa je snížena předběžným vyjádřením Lesů České republiky na 30 m.

 

Inženýrské sítě: na hranici pozemku přivedena elektřina, přípojka dimenzována na minimálně 6 rodinných domů, přípojka vody z jižní strany je ve vzdáleností cca 60 m od hranice pozemku a ze strany západní cca 5 m, kanalizace a plynofikace v obci není zavedena.

 

Přístupová cesta k pozemku vede po obecních pozemcích - nezpevněná cesta z jižní strany a asfaltová cesta ze západní strany.

 

Celková souvislá plocha pozemků je 13 104 m2. Celková cena činí 2 607 696 Kč.

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577