Nahoru

Lysice - komerční prostory o velikosti 38 m2 naproti zámku

Lysice

Cena: 
5.000 Kč
Typ nemovitosti: 
Komerční prostor
Dispozice: 
1+kk

Pronajměte si pro své podnikání příjemné prostory naproti vyhlášenému Lysickému zámku. A máte-li podnikavého ducha, můžete využít i rušné turistické sezóny, která zda na zámku každoročně probíhá. Prostora o ploše 38 m2, obdélníkového tvaru je vhodná pro menší prodejnu, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetika,…), zakázková výroba, atp.

Před prodejnou je zatravněná plocha (na pozemku majitele), kterou lze za příznivého počasí vyžít např. pro vystavení zboží nebo k posezení.

Obchůdek má dva samostatné vstupy a je sám o sobě nezávislý na chodu zbývajících částí budovy, které jsou rovněž určeny ke komerčnímu využití, případně i k bydlení.

 

V prostorách prodejny je zavedena voda s odpady, k dispozici je samostatné WC, elektřina 220V, vytápění je řešeno elektrickými přímotopy, na podlaze je dlažba. Směrem do ulice je velké výkladní okno.

 

Parkování je možné na veřejném bezplatném parkovišti hned před budovou. Popřípadě, po dohodě s majitelem i ve dvorní části objektu.

 

Cena za pronájem je 5 000/měs. + 2 000Kč/měs. zálohy, které budou vždy jednou ročně vyúčtovány dle skutečné spotřeby. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 7 000Kč.

Prostory jsou k volné, po domluvě s majitelem, prakticky ihned.

 

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577