Nahoru

Lysice - pronájem restaurace hned naproti vyhlášenému baroknímu zámku

Lysice

Cena: 
20.000 Kč
Typ nemovitosti: 
Komerční prostor
Dispozice: 
Ostatní

Pronajměte si pro své podnikání vzdušné prostory naproti vyhlášenému Lysickému zámku. Lysický zámek bývá častým cílem svatebčanů a turistů.

Prostory jsou v současné době zařízeny jako restaurace o kapacitě 80 osob s jídelnou na ploše 158 m2 s kompletním zázemím potřebným pro provoz – kuchyně 33 m2 a zázemí šaten, skladů a WC 73 m2.  Restaurace nyní není v provozu. Stávající upravené prostory je možné plošně rozšiřovat v přízemí dále za restaurační část o cca 100m2. A rozšiřovat je možné i do patra.

Prostor v 1. patře o ploše cca 100 m2 je možné, po domluvě s majitelem, zobytnit a upravit např. pro bydlení (toto rozšíření není zahrnuto v uvedené ceně za nájem), nebo využít pro podnikání.

Využívat lze i vydlážděné prostory dvora objektu, kde je soukromí a klid. Při fungování restaurace byla využívaná jako zahrádka.

Majitel netrvá na pokračování provozu restaurace. Je nakloněn i jiné formě využití prostor i jejich přizpůsobení. Vše je na konkrétní domluvě.

 

V prostorách je zavedena obecní voda, elektřina 220V/380V, jistič na 100A, vytápění je řešeno plynovým kotlem s rozvody do radiátorů nebo lze využít krbová kamna s výměníkem a rozvodem tepla do radiátorů, odpadní a srážková voda je odváděna do smíšené kanalizace, na podlaze je dlažba v kombinaci s prkennou podlahou v prostorách restaurace. Vytápění prostor v patře je řešeno elektrickými přímotopy. Spodek a vršek mají samostatné elektrické hodiny.

 

Parkování je možné na veřejném bezplatném parkovišti hned před budovou. Popřípadě, po dohodě s majitelem i ve dvorní části objektu.

 

Náklady: Cena za pronájem přízemí je 20 000 Kč/měs. + zálohy budou vždy jednou ročně vyúčtovány dle skutečné spotřeby. Spotřeba energií při provozu restaurace: elektřina 4 750 Kč/měs., plyn 2 500 Kč/měs., voda cca 3 000 Kč/měs.

Majitel požaduje vratnou kauci dle domluvy v závislosti na rozsahu potřebných úprav pro konkrétní provoz/záměr vašeho podnikání.

Prostory jsou volné, po domluvě s majitelem, prakticky ihned.

 

Orientační dispozice je patrná z půdorysného plánu, detailnější půdorysy zajistíme na vyžádání.

 

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577