Nahoru

Ústup - venkovská chalupa 2+1 s velikou zahradou

Ústup

Cena: 
850.000 Kč
Typ nemovitosti: 
Rodinný dům
Dispozice: 
2+1

Venkovská chalupa obdélníkového půdorysu o dispozici 2+1 s koupelnou a WC v malé obci Ústup obklopené krásnou přírodou, hned vedle Olešnice na Moravě, kde je vyhledávané lyžařské středisko.

Dům sloužil v posledních několika letech jako chalupa, plně obývaná od jara do podzimu, kam jezdili majitelé z Brna čerpat energii a užívat si čerstvý vzduch.

Dispoziční uspořádání chalupy je patrné z půdorysného modelu u fotek. Jsou zde dvě příjemné místnosti, které propojuje prostorná kuchyň s jídelnou. V prostoru bývalého chlívku vznikla koupelna s WC.

 

K domu patří předzahrádka a veliká zahrada za domem, k níž je přístup kolem domu a ze záhumení cesty za zahradou. Zahradu v zadní části lemují vzrostlé stromy. V přední části zahrady jsou patrné zbytky kamenných zdí dřívějšího stavení a dále tam stojí stodola, která bohužel na podzim přišla o část krytiny střechy při kácení přilehlých stromů.

 

Auto je možné pohodlně zaparkovat před domem podél cesty. Do Ústupu jezdí i autobus.

 

TECHNICKÉ INFORMACE:

Majitelé dům rekonstruovali, udělali novou elektřinu v mědi, rozvody vody v plastu i komplet omítky v domě. Vyměnili střešní latě (cca 20 let) a na střechu položili keramické tašky, strop z půdy zateplili tepelněizolační vatou. Podlahy v domě jsou betonové kryté linoleem nebo kobercem. Dům je zděný z pálených cihel, část koupelny je kamenná. Okna má dřevěná a dveře také.

IS: do domu je přivedena elektřina a voda – tu čerpá darling z obecní studny. Odpadní voda je svedena do obecní kanalizace. Vytápění v domě je řešeno elektrickými přímotopy a kamny na dřevo. Vodu na koupání a do kuchyně ohřívá elektrický bojler v koupelně (80l).

TV příjem – satelit Skylink

 

DISPOZICE:

2+1, užitná plocha 52,16 m2

- kuchyň 14,43 m2 (3,7 x 3,9) dlažba a linoleum, okno do ulice, elektrický sporák

- pokoj 17,1 m2 (4,5 x 3,8), koberec, okno do zahrady

- pokoj 15,34 m2 (2,6 x 5,9), linoleum, okna do zahrady a do ulice

- koupelna s WC 5,29 m2 (2,3 x 2,3), dlažba, sprchový kout, bojler 80l, umyvadlo, darling na čerpání vody, okno

 

Výměry:

Plocha pozemku celkem 2074m2 včetně stavby, z toho dům stojí na ploše cca 65 m2.

 

 

PENB ve výrobě – prozatím uvádíme třídu G.

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

 

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577