Nahoru

Boskovice - restaurace Makkabi se dvěma byty 3+1 a 2+kk

Boskovice

Cena: 
3.700.000 Kč
Typ nemovitosti: 
Komerční prostor
Dispozice: 
Ostatní

Dva byty (3+1 a 2+kk), volný pozemek a k tomu restaurace zvučného jména se zimní zahradou, salonkem a letní zahrádkou a hlavně s jedinečným kouzlem a duchem historie  boskovického židovského města, která svou 20-letou tradicí hluboce zakořenila v srdcích pravidelných i náhodných návštěvníků. Zde na stěnách ožívá minulost v podobě fotek a tajemných, mnohdy již neexistujících, zákoutí židovské čtvrti Boskovic. Vždyť sám název Makkabi připomíná jméno sportovního spolku, jenž sídlíval hned za rohem... Pojďte tomuto jedinečnému místu vdechnout znovu život!

• Nebo možná máte jiný záměr a prostě se Vám tyto prostory a přilehlý pozemek o ploše 149 m2, s výborným strategickým umístěním, jak k bydlení, tak k podnikání, hodí. Do centra města je to sotva 2 minuty pěšky a stejně tak i do lesa. Už víte o díře na trhu v Boskovicích a okolí? Třeba byty jdou na dračku, vegetariánské restaurace by měla úspěch, maminky volají po kavárně s pořádnou dětskou hernou a občasným hlídáním,…

Dům tak jak je, ať zvenčí nevypadá, nyní nabízí tyto prostory:

• Kapacita restaurace - 40 hostů v hlavní části (54,8 m2), 20 v zimní zahradě (21,8m2), 35 v salonku (36m2), 50 na letní zahrádce (149m2) s přístupen přes restauraci i rovnou z ulice. Veřejně přístupné prostory doplňuje kuchyň, sklady, zázemí pro personál a obslužný výtah pro snadnou manipulaci se zásobami. To celé s užitnou plochou 380 m2.

• Nad restaurací je vzdušný a slunný loftový prostor 49,3 m2 s dřevěnou galerií, včetně koupelny a WC. Zde se přímo nabízí realizace pár úprav a krásný byt 2+kk je na světě.

• Dále trendy mezonetový byt 3+1 o ploše 100,3 m2 s terasou a parádním výhledem. V „přízemí“ bytu je prostorná kuchyň s jídelnou, obývák orientovaný k jihu a západu, sociální zázemí a šatna. V patře jsou pak dvě ložnice, WC a prostorná terasa s malebným výhledem.

Byty mají samostatné vstupy a zároveň jsou propojeny vnitřními dveřmi, které lze v případě potřeby snadno zaslepit.

Na přilehlé parcele letní zahrádky kdysi býval třípodlažní bytový dům, tudíž i další výstavba je zde možná. Získat pozemek v žádané lokalitě na dosah centra dnes není jen tak.

Parkování je bezplatné a v těsné blízkosti na veřejném prostranství.

Boskovice jsou velmi vyhledávaným městem, kde se dobře žije. Je zde veškeré zázemí obchodů, bank, úřadů, lékařů, škol (od mateřské po vyšší odbornou),...s velmi dobrou dostupností autem, vlakem, autobusem, na spojnici  mezi Brnem (40 km) a Svitavami (40 km).

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

 

P.S. Podrobný technický popis a dispozice je uvedena za fotkami. Energetický štítek nebyl prozatím dodán, proto třída G. Dokumentaci s půdorysy lze zaslat na vyžádání.

Pozn. k ceně: Daň z nabytí nemovitosti hradí kupující

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577