Nahoru

O nás

Proč název - Reality nás baví?

Klienti se nás často ptají jak je možné, že s úsměvem pracujeme i pozdě večer nebo o víkendu. Nám automaticky naskakuje jednoduchá odpověď: "Reality nás baví". Když Vás něco baví, děláte to celým srdcem s maximálním nasazením, s pečlivostí a zároveň s lehkostí a nedíváte se při tom na hodinky. A proto bylo při volbě jména pro naši realitní kancelář rychle rozhodnuto.

Kdo jsme?

Jsme tým zkušených a sehraných makléřů. Jako stavební inženýři a odborníci se stavební praxí se vyznáme v oborech projektování, statiky, zakládání a diagnostiky staveb. Díváme se na Vaši nemovitost očima profi fotografa, i architekta a umíme objektivně vyhodnotit stavebně-technický stav. Odhalujeme zkrytý potenciál nemovitostí. Každá nemovitost je krásná a každá má svého kupce.

Co nás na této práci nejvíce baví?

Baví nás vidět šťastné klienty. Spokojený prodávající a kupující o nás řeknou své rodině a kamarádům a to je daleko efektnější než drahá reklama. A navíc rádi se s klienty potkáváme opakovaně.

Kde všude nás reality na prodej baví?

Zprostředkováváme prodej či pronájem bytů, domů, pozemků i komerčních nemovitostí hlavně pro regiony Brno, Vyškov, Olomouc, Prostějov, Boskovice, Blansko, Letovice a Svitavy a svou působnost stále rozšiřujeme. Už dnes se dokážeme postarat o nemovitosti například v Hradci Králové nebo v Praze. Je to vždy jen na domluvě.

Proč spolupracovat právě s námi?

Jak se říká "vše je o lidech". Myslíme si, že nezáleží na počtu diplomů nebo certifikátů, ani na množství makléřů, které realitní kancelář zaměstnává, ale především na přístupu ke klientům a zda je realitní kancelář schopna a ochotna hledat řešení dané situace tak, aby se klient cítil komfortně. My se od začátku snažíme pochopit Vaše potřeby a naše služby jim maximálně přizpůsobit.

Máme nezaměnitelný styl prezentace na inzertních serverech. Velmi nás baví a zakládáme si na focení nemovitostí a jejich aranžování. Fotodokumentaci doplňujeme originálním a zároveň detailním popisem. Toto pak, jako celek, dává smysl a funguje. A o to jde. Být pravdivý a zaujmout.

A kde nás najdete?

Jsme brněnská realitní kancelář, ale v kanceláři moc neposedíme. Tato činnost je hlavně o tom být v "terénu", mezi lidmi, komunikovat a organizovat. Je to snadné, stačí nám zavolat nebo napsat. A pak buď přijedeme my za Vámi nebo Vy za námi. Kancelář máme v areálu Brněnského výstaviště v reprezentativní budově Bauerova zámečku.

Těšíme se na viděnou, Vaše Reality nás baví

Informace o ochraně osobních údajů >