Nahoru

Brno Komín - byt 2+1 s lodžií na vyhledávaném klidném místě

Se službami realitní kanceláře RNB jsme byli velmi spokojeni. Potěšilo nás příjemné, solidní a profesionální jednání, vše šlo hladce a vždy se dalo snadno domluvit, pokud bylo třeba. Určitě bychom služeb této společnosti využili znovu.

Brno - Komín

Cena: 
3.100.000 Kč
Užitná plocha: 
58,00 m2
Typ nemovitosti: 
Byt
Dispozice: 
2+1

Naprosto právem je díky klidu, blízkosti do přírody, sociální vybavenosti i výbornému spojení do centra brněnská čtvrť Komín jednou z nejvyhledávanějších v Brně. Obytná zástavba - čtyřpodlažní bytovky a rodinné domy jsou obklopeny zelení, což vytváří velmi příjemnou atmosféru celého prostoru.

Prostorný byt 2+1 o ploše 58,8 m2 v osobním vlastnictví se sklepem, lodžií a velmi praktickou komorou přímo v bytě ve druhém patře panelového domu je ve velmi zachovalém a udržovaném původním stavu. Což je vlastně přednost, pokud si prostor kolem sebe rádi dotváříte podle svého vkusu – kachličky do koupelny i kuchyň si vyberete podle svých představ. Chodba „dělí“ byt na východní a západní část. Na východ je orientován pokoj s lodžií a krásným výhledem do prostoru, zeleně a k dětskému hřišti u domu. K západu je směřována kuchyň s jídelním koutem a navazující obývák. Sluníčko byt příjemně prosvětluje v průběhu celého dne a zároveň je byt za horkých letních dní přirozeně chráněn zelení okolních stromů. Úložný prostor je řešen vestavěnou skříní v chodbě a již zmíněnou komorou.

Celý dům je kompletně zrevitalizován, viz. technický popis…

 

DISPOZICE:

Byt 2+1, užitná plocha – 58,8m2

 

- Obývací pokoj – 14,7m2(4,2m x 3,5m), parkety, dveře na balkon

- Balkon – 3,2m2(3,5m x 0,9m), beton s povrchovou úpravou

- Pokoj – 15,8m2(4,5m x 3,5m), parkety

- Šatna – 2,7m2(1,7m x 1,6m), linoleum

- Kuchyně tvaru L“ – 12,4m2(3,5m x 2,2m + 1,8m x 2,6m), linoleum, digestoř, plynový sporák

- Koupelna – 2,6m2(1,6m x 1,6m), vana, umyvadlo, linoleum

- WC – 1m2(0,8m x 1,2m), linoleum, WC kombi

 

TECHNICKÉ INFORMACE:

Byt je v druhém patře ze čtyř bez výtahu v panelovém domě z roku 1974 s rovnou střechou. V roce 2009 proběhla revitalizace domu – zateplení, fasáda, nové stupačky, plastová okna, radiátory, balkon, vchodové dveře, poštovní schránky, zvonky. Byt je vytápěn centrálně, v bytě rozvedeno do deskových radiátorů s termohlavicemi a s dálkovým odečtem. Elektřina v hliníku. Jádro v bytě je původní – umakartové. Centrálně je řešena i teplá užitková voda.  Pro kvalitní TV a internetové připojení lze využít UPC, je přivedeno do domu.

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577