Nahoru

Jihlava – slunný byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě

S prací realitní kanceláře jsem byla velmi spokojená. Ráda bych je doporučila pro jejich profesionální přístup ve všech jednáních a situacích. Zároveň byli schopni plnit veškeré mé požadavky.

Marcela Coufalová - Jihlava

Jihlava

Užitná plocha: 
55,00 m2
Typ nemovitosti: 
Byt
Dispozice: 
2+1

Částečně zrekonstruovaný zděný slunný byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 se dvěma sklepy se nachází v prvním patře čtyřpodlažního bytového domu obklopeného zelení. Ideální, hledáte-li něco pro sebe či svoji mladou rodinku na „rozjezd“ nebo k investici na pronajímání.

Pokoje, jako je ložnice a obývák jsou prostorné a orientované k západu. Kuchyně s novou kuchyňskou linkou a zděnou odvětrávanou špajzkou má okno na východ a výhled do zeleně a na dětské hřiště. Vejde se sem i menší jídelní stůl. Navíc kuchyň je samostatně přístupná z chodby a zároveň je propojená dalšími prosklenými dveřmi s obývákem. Díky orientaci sluníčko byt příjemně prosvětluje celý den. V bytě je prostorná koupelna a samostatné WC, kde odvětrávání zajišťuje okno. Jádro je kompletně zděné. „Elková“ chodba v bytě je přirozeně osvětlena díky oknu hned vedle vstupních dveří. Úložné prostory jsou vyřešeny vestavěnou skříní v chodbě. Byt má vlastní vytápění plynovým kotlem umístěným v koupelně. To je velká výhoda, protože platíte jen to, co opravdu protopíte a zároveň si přitopíte kdykoli podle potřeby a svoji tepelnou pohodu doma si řídíte sami.

 

Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě. Na zastávce MDH jste za 5, minut a do centra se dostanete pohodlně za čtvrt hodinky. V pěší blízkosti jsou obchody, mateřská a základní škola, sportoviště i plavecký bazén, nemocnice i vlakové nádraží.

 

Parkování na veřejném parkovišti před domem.

TECHNICKÝ STAV

Cihlový dům je postaven cca v roce 1950. Střecha je sedlová pokryta betonovou taškou. V roce 2010 proběhla revitalizace – zateplení štítové strany, střecha, plastová okna, topení (rozvedeno v mědi). V roce 2013 byly v chodbě bytu a kuchyni položeny plovoucí podlahy. Nová kuchyňská linka. Vytápění a teplou vodu zajišťuje plynový kotel v bytě. Deskové radiátory s termohlavicemi. Popřípadě lze dostavět krb – komín je k dispozici. Dveře do bytu jsou bezpečnostní, interiérové dveře jsou fládrované. V chodbě vestavěné skříně. TV signál je řešen satelitem, internet vysokorychlostním kabelem. Dva sklepy.

DISPOZICE, užitná plocha bytu 55m2 + 2 x sklep 4,2m2

- Chodba tvaru „L“ – 8,1m2 (3m x 1,3m + 3,5m x 1,2m), plovoucí podlaha, vestavěné skříně

- Obývací pokoj – 17,2m2 (4,2m x 4,1m), parkety, položen koberec

- Ložnice – 14,3m2 (3,4m x 4,2m2), parkety, položen koberec

- Kuchyně – 10m2 (2,4m x 4,2m2), plovoucí podlaha, kombinovaný sporák (plynový vařič + elektrická trouba), digestoř s filtry

- Spíž – 0,8m2 (1m x 0,8m)

- Koupelna – 3,6m2 (1,8m x 2m), vana, umyvadlo, kotel, radiátor

- WC – 0,9m2 (1,1m x 0,8m), WC kombi, okno, radiátor

- Sklep – 3,2m2 (2,9m x 1,1m)

- Sklep – 1m2 (1m x 1m)

Náklady: Plyn 1 330 Kč, Elektřina 530 Kč, Fond oprav + vodné 1 341 Kč což je 3 201 Kč

 

Hledáte byt, jako je tenhle? Kontaktujte mě pro domluvu prohlídky. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577