Nahoru

Krhov - prostorný stavební pozemek

S Vašimi službami při prodeji mého pozemku jsem byla velice spokojena. Velice jste se snažili a byli moc ochotni. Všechny dokumenty byly vždy v pořádku připraveny k podpisu. Ráda Vás všem doporučuji a jestli budu ještě někdy potřebovat, opět se na Vás obrátím. Moc Vám děkuji.

Krhov

Připravujeme
Užitná plocha: 
1706,00 m2
Typ nemovitosti: 
Pozemek
Dispozice: 
Ostatní

Postavte si na pozemku, kam se pohodlně vejde prostorný dům a ještě vám zbyde parádní kus zahrady okolo, která vám zajistí soukromí a dostatečnou vzdálenost od sousedů.

Stavební pozemek o ploše 1 706 m2 mírně svažitý severozápadním směrem je osázen ovocnými stromy a oplocen pletivovým plotem.

Inženýrské sítě u pozemku: vodovod a plynovod je veden v komunikaci před pozemkem, elektřina je vedena vzduchem u pozemku, v obci není zavedena kanalizace.

Příjezd na pozemek je nyní v horní části.

 

Vybavenost a aktivity v obci – vyhlášená benzinka s restaurací, hospoda o víkendech, obchod COOP, kultura – plesy, dětské akce, dětské hřiště, kulturní dům, turnaje – pink-ponk, šipky. Do školky a školy jezdí děti do sousední Skalice nad Svitavou nebo do Jabloňan (škola 1. stupeň), dobrá spádovost je odtud do Lysic (4,5km), Boskovic (8km), Blanska (15km) i Brna (30km).

 

Pro domluvu prohlídky mě kdykoli kontaktujte. S pozdravem, Václav Dřevojan

kontakt: 

Václav Dřevojan
+420 739 626 577